#1 2010-06-10 14:20:40

 Machu

Szturmowiec/Zwiadowca

3972012
Call me!
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 348
Punktów :   

r45. Detonics "Army" [Silver] (zdjęcia powstawiam potem)

Pobudka w czwartek rano mimo wszystko była niezła... Bo mimo tego że w chuja pana się nie wyspałem to dzisiaj miało dojść moje R45 !

Replika przyszła bardzo dobrze zapakowana. 8 warstw folii bąbelkowej, Kilkanaście warstw przezroczystej folii a na końcu owinięte czarną folią (Plus dla taiwanguna za  zajebiście bezpieczne zapakowanie... Nie jednego potrafi wkurwić ściąganie kilkunastu warstw folii ale grunt że przesyłka była odpowiednio zabezpieczona.) Sama replika opakowana była w bardzo ładne czarne pudełko na górze z napisem "ARMY  .R45 COMBAT MASTER" a pod spodem "Hi-Kick and Hi-Grouping Gas Blowback" Po otworzeniu naszym oczom ukazuje się...................
Sterta makulatury w postaci gwarancji i instrukcji a pod nią pianka bąbelkowa. Pod nakładką z pianki znajduje się nasz R45. Replika sprawia zajebiste wrażenie! Pistolet jest porządnie ciężki ale doskonale wyważonay i przyjemnie ciąży w dłoni. Miałem okazję porównać ją do Hi-Capy 4.3 Jasia Koconia który ją u mnie zostawił. I muszę powiedzieć że mimo iż moje R45 jest malutkie to jest odrobinę cięższe niż wspomniana wcześniej Hi-Capa. Magazynek też jest niczego sobie. Bardzo ładne metalicznie srebrne wykonanie i również bardzo dobrze 3mający zawór. Strzelanie z niej sprawia wielką frajdę ! Mocny blow back fajnie napierdala a całkiem niezły jak na gaziaka hop up przyzwoicie podkręca kulki. ! Skuteczny zasięg oscyluje w granicach 15-20metrów. Części są dobrze spasowane a samo strzelanie daje naprawdę dużo zabawy!

Werdykt:
Mocne 5 na 6

Dane tech z neta:

Waga:    715 g
Magazynek:    19 kulek
Długość:    17 cm
Prędkość:     260 fps
Hop-Up:     regulowany
Typ ognia:     pojedynczy
Blow-back:    Tak
Materiał:    metal + tworzywo
Materiał korpusu    : metal

Offline

 
VisGun rządzi!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl